SHOWBIZ

Arjola Shehu zbulon si e hoqën nga puna: “Më thanë ditët e fundit”

Arjola Shehu është një moderatore shumë e njohur, e cila këtë sezon moderon emisionin “Ditë e re” në “Ora News”.

Por më parë, ajo ka moderuar emisionin “Kush vjen për drekë” në TV Klan dhe në emisionin “Tek Unë” në INTV.

Së fundmi, në emisionin “Ditë e Re” ka qenë e ftuar Liesa Haxhiasllani, e cila ka treguar se në Top Channel e lajmëruan në korrik se nuk do të ishte më pjesë e televizionit.

Në këto momente, ka ndërhyrë Arjola, e cila mesa duket ka treguar një eksperiencë personale të sajën. “E ke provuar ndonjëherë të të thonë me 31 gusht, që nuk je më në punë, kur sezoni i ri fillonte në 4 shtator?”, ka thënë me ironi Arjola, pa e bërë të ditur nëse po fliste për punën e saj në Klan apo në INTV.

Burimi: Dosja.al

The post Arjola Shehu zbulon si e hoqën nga puna: “Më thanë ditët e fundit” appeared first on Zonë E Lirë.

Arjola Shehu është një moderatore shumë e njohur, e cila këtë sezon moderon emisionin “Ditë e re” në “Ora News”.

Por më parë, ajo ka moderuar emisionin “Kush vjen për drekë” në TV Klan dhe në emisionin “Tek Unë” në INTV.

Së fundmi, në emisionin “Ditë e Re” ka qenë e ftuar Liesa Haxhiasllani, e cila ka treguar se në Top Channel e lajmëruan në korrik se nuk do të ishte më pjesë e televizionit.

Në këto momente, ka ndërhyrë Arjola, e cila mesa duket ka treguar një eksperiencë personale të sajën. “E ke provuar ndonjëherë të të thonë me 31 gusht, që nuk je më në punë, kur sezoni i ri fillonte në 4 shtator?”, ka thënë me ironi Arjola, pa e bërë të ditur nëse po fliste për punën e saj në Klan apo në INTV.

Burimi: Dosja.al

The post Arjola Shehu zbulon si e hoqën nga puna: “Më thanë ditët e fundit” appeared first on Zonë E Lirë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

To Top