SHOWBIZ

Rrëzoi 45 kile, Adele nuk njihet me ndryshimin drastik në pamje

Prej kohësh, Adele është përfolur shumë për ndryshimin drastik që ka pësuar në pamje pasi ka humbur 45 kile përmes një diete të rreptë dhe palestrës.

Së fundmi, Adele ka qenë e pranishme në festën e Oscar dhe aty ka habitur me transformimin e saj drastik në pamje.

Një gazetare ka publikuar një foto me Adelen, e cila mezi njihet. Këngëtarja kishte veshur një fustan “Ralph & Russo” dhe binte në sy jo vetëm linjat më elegante, por edhe ndryshimi në fytyrë.

The post Rrëzoi 45 kile, Adele nuk njihet me ndryshimin drastik në pamje appeared first on Zonë E Lirë.

Prej kohësh, Adele është përfolur shumë për ndryshimin drastik që ka pësuar në pamje pasi ka humbur 45 kile përmes një diete të rreptë dhe palestrës.

Së fundmi, Adele ka qenë e pranishme në festën e Oscar dhe aty ka habitur me transformimin e saj drastik në pamje.

Një gazetare ka publikuar një foto me Adelen, e cila mezi njihet. Këngëtarja kishte veshur një fustan “Ralph & Russo” dhe binte në sy jo vetëm linjat më elegante, por edhe ndryshimi në fytyrë.

The post Rrëzoi 45 kile, Adele nuk njihet me ndryshimin drastik në pamje appeared first on Zonë E Lirë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

To Top