SHOWBIZ

Rudina Dembacaj feston Shën Valentinin me Mark Frrokun, poston foton romantike

Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina Dembacaj me atë të një postimi në Instagram bëri pulike lidhjen e tyre.

“E di që e donit të gjithë, por e kam për vete…ekskluziven Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes… Vit të mbarë, me shume dashuri Mark dhe Rudi!_-shkruante më herët mdoeratoja.Ndërsa sot në ditën e të dashuruarve ajo ka postuar një foto të tyre së bashku por Mark Frroku duket vetëm pak. ‘Gëzuar Shën Valentin”- shkruhej sipër fotos.

Kujtojmë që Rudina u martua me Aleksin në qershor të vitit 2016 por me sa duket gjërat nuk kanë shkuar siç duhet. Aludimet për ndarjen e çiftit nisën pasi aktorja nuk kishte publikuar asnjë foto më, me bashkëshortin e saj.

The post Rudina Dembacaj feston Shën Valentinin me Mark Frrokun, poston foton romantike appeared first on Gazeta Shqi..

Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina Dembacaj me atë të një postimi në Instagram bëri pulike lidhjen e tyre.

“E di që e donit të gjithë, por e kam për vete…ekskluziven Për të gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes… Vit të mbarë, me shume dashuri Mark dhe Rudi!_-shkruante më herët mdoeratoja.Ndërsa sot në ditën e të dashuruarve ajo ka postuar një foto të tyre së bashku por Mark Frroku duket vetëm pak. ‘Gëzuar Shën Valentin”- shkruhej sipër fotos.

Kujtojmë që Rudina u martua me Aleksin në qershor të vitit 2016 por me sa duket gjërat nuk kanë shkuar siç duhet. Aludimet për ndarjen e çiftit nisën pasi aktorja nuk kishte publikuar asnjë foto më, me bashkëshortin e saj.

The post Rudina Dembacaj feston Shën Valentinin me Mark Frrokun, poston foton romantike appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

To Top