SPORT

Derbi Inter-Milan, befasi në formacionet zyrtare

Publikohen formacionet zyrtare.

Janë publikuar formacionet zyrtare të Derby della Madonnina, mes Interit dhe Milanit.

Rivalë të vjetër, por me objektiva të ndryshme – kjo sfidë gjithmonë ka premtuar spektakël.

Skuadrae Conte është tre pikë prapa Juventusit lider, teksa Rossonerët kanë hyrë në formë të jashtëzakonshme dhe do tentojnë të pamundurën për të kapur Evropën.

Ndeshja fillon në orën 20:45, derisa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Inter

Milan

G Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebic; Calhanoglu; Ibrahimovic.

Publikohen formacionet zyrtare.

Janë publikuar formacionet zyrtare të Derby della Madonnina, mes Interit dhe Milanit.

Rivalë të vjetër, por me objektiva të ndryshme – kjo sfidë gjithmonë ka premtuar spektakël.

Skuadrae Conte është tre pikë prapa Juventusit lider, teksa Rossonerët kanë hyrë në formë të jashtëzakonshme dhe do tentojnë të pamundurën për të kapur Evropën.

Ndeshja fillon në orën 20:45, derisa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Inter

Milan

G Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Castillejo, Kessie, Bennacer, Rebic; Calhanoglu; Ibrahimovic.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

To Top