Fitoi kruarje nga qëndrimi i tepërt në xhakuzi, Gania: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë

Banorët e “Big Brother VIP Kosova”, shfrytëzojnë në maksimum shtëpinë dhe elementet që përmban ajo. Kështu ka vepruar Gania, i cili ka qëndruar gjatë në xhakuzi, shkruan lajmi.net. E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup. “E ke nga xhakuzi ke qëndruar […]

Fitoi kruarje nga qëndrimi i tepërt në xhakuzi, Gania: Ku e di more unë, as bunar s’kam pasë

Banorët e “Big Brother VIP Kosova”, shfrytëzojnë në maksimum shtëpinë dhe elementet që përmban ajo.

Kështu ka vepruar Gania, i cili ka qëndruar gjatë në xhakuzi, shkruan lajmi.net.

E ai për këtë veprim mori kritika nga disa prej banorëve pasi ai atyre u tha se ka krojë në trup.

“E ke nga xhakuzi ke qëndruar më shumë se që duhet”, i tha Kaderi.

Kurse Alby dhe Blero i treguan se sa minuta ka të drejt të qëndrojë aty.

“Ku e di unë as bunar timin nuk kam pasë”, ua ktheu Ganiu./Lajmi.net/