‘Gocë pejane’, maturantja nga Peja që me veshjen e saj mori vëmendjen e të gjithëve

Mbrëmja e maturës është një ditë e veçantë për nxënësit e shkollave të mesme. Ky organizim shënon edhe përfundimin e mësimit të shkollës së mesme dhe kalimi në një etapë tjetër të jetës e qe janë studimet në universitet, raporton ORAinfo. Andaj maturantët kujdesën qe në këtë festë të duken sa me bukur. Ata përpjekjen […]

‘Gocë pejane’, maturantja nga Peja që me veshjen e saj mori vëmendjen e të gjithëve

Mbrëmja e maturës është një ditë e veçantë për nxënësit e shkollave të mesme.

Ky organizim shënon edhe përfundimin e mësimit të shkollës së mesme dhe kalimi në një etapë tjetër të jetës e qe janë studimet në universitet, raporton ORAinfo.

Andaj maturantët kujdesën qe në këtë festë të duken sa me bukur.

Ata përpjekjen qe të vishen sa me unik qe të jenë me në qendër të vëmendjes.

E vëmendje të madhe në mbrëmjen e maturës ka marrë edhe një bukuroshe nga Peja.

E veshur bukur dhe e rregulluar me stil, ajo paska shkëlqyer në mbrëmjen e maturës.

‘Gocë pejane’ është përshkrimi që i behët videos se kësaj maturanteje simpatike. /ORAinfo/

PAMJE: