Kështu i “përshëndet” fansat vajza e Kiarës dhe Luizit

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit. Nëpërmjet një videoje ka treguar këmbën e vogël të Lunës teksa përbri shkruan: Mirëmëngjes! Rikujtojmë që çifti Kiara-Luiz u bënë prindër për herë të parë, para disa javësh, e ndërsa romanca e tyre nisi brenda 4 mureve […]

Kështu i “përshëndet” fansat vajza e Kiarës dhe Luizit

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit.

Nëpërmjet një videoje ka treguar këmbën e vogël të Lunës teksa përbri shkruan: Mirëmëngjes!

Rikujtojmë që çifti Kiara-Luiz u bënë prindër për herë të parë, para disa javësh, e ndërsa romanca e tyre nisi brenda 4 mureve të shtëpisë së “BBV3”.