U “zhduk” nga rrjetet sociale, modelja e njohur në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit!

Modelja e njohur, Arta Nitaj prej kohësh përflitej se është në një pritje të ëmbël. Dyshimet u nisën pas publikimin të disa fotove të saj në rrjet ku dukej se kishte shtuar peshë. Dhe burime për Prive, bëjnë të ditur se Arta Nitaj është në shtatzënë në pritje të fëmijës së saj të parë. Gjithashtu... The post U “zhduk” nga rrjetet sociale, modelja e njohur në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit! appeared first on AfterParty.

U “zhduk” nga rrjetet sociale, modelja e njohur në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit!

Modelja e njohur, Arta Nitaj prej kohësh përflitej se është në një pritje të ëmbël. Dyshimet u nisën pas publikimin të disa fotove të saj në rrjet ku dukej se kishte shtuar peshë.

Dhe burime për Prive, bëjnë të ditur se Arta Nitaj është në shtatzënë në pritje të fëmijës së saj të parë. Gjithashtu mësohet se gjinia bebit është djalë.

Prej disa kohësh ajo është zhdukur edhe nga rrjetet sociale, ku ka mbyllur Instagram duke marrë pushim me kohë të plotë nga jeta publike. Gjithashtu Arta Nitaj raportohet se po qëndron pjesë më të madhe të kohës në Tiranë.

The post U “zhduk” nga rrjetet sociale, modelja e njohur në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit! appeared first on AfterParty.