Lajme nga Kosova Kosova Today

English Shqip
bg
Kështu i “përshëndet” fansat vajza e Kiarës dhe Luizit

Kështu i “përshëndet” fansat vajza e Kiarës dhe Luizit

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale...

bg
Alban Skënderaj rrëfen tmerrin e ikjes së tij nga Shqipëria në ’97: Iu prish timoni, anija me të cilën udhëtoja u mbyt

Alban Skënderaj rrëfen tmerrin e ikjes së tij nga Shqipëria në ’97: Iu prish timoni, anija...

Alban Skënderaj, një nga këngëtarët më të dashur të skenës shqiptare, ka ndarë rrëfime...

bg
Ylli Limani ndanë lajmin e bukur, bëhet dajë për herë të parë

Ylli Limani ndanë lajmin e bukur, bëhet dajë për herë të parë

Këngëtari i njohur Ylli Limani ndanë lajmin e bukur me ndjekësit e tij. Ylli është...

bg
U ndanë pas 14 vjet lidhje- Nora tregon çfarë raporti ka ajo sot me Robertin

U ndanë pas 14 vjet lidhje- Nora tregon çfarë raporti ka ajo sot me Robertin

Këngetarja Nora Istrefi në një intervistë ka folur për raportin që ka me ish-bashkëshortin...

bg
U “zhduk” nga rrjetet sociale, modelja e njohur në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit!

U “zhduk” nga rrjetet sociale, modelja e njohur në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit!

Modelja e njohur, Arta Nitaj prej kohësh përflitej se është në një pritje të ëmbël....

bg
Çfarë surprize! Millie Bobby Brown dhe djali i Jon Bon Jovi martohen fshehurazi

Çfarë surprize! Millie Bobby Brown dhe djali i Jon Bon Jovi martohen fshehurazi

Aktorja e njohur Millie Bobby Brown dhe Jake Bongiovi janë ‘martuar fshehurazi’....