Lajme nga Kosova

bg
Samir Mane zbulon dhuratën luksoze që i ka bërë partneres

Samir Mane zbulon dhuratën luksoze që i ka bërë partneres

Samir Mane ka qenë i ftuar së fundmi në ‘Më Lër Të Flas’ ku kanë diskutuar rreth...

bg
Adele shpjegon pse ka pasur pauza të gjata në muzikë ndër vite

Adele shpjegon pse ka pasur pauza të gjata në muzikë ndër vite

Adele tregon pse albumet e saj muzikore kishin boshllëqe të gjata në to. Në 15 vitet...

bg
Pse e konsideron tallje Valbona Selimllari imitimin që i bën Xhemi

Pse e konsideron tallje Valbona Selimllari imitimin që i bën Xhemi

Personazhe të ndryshëm publik jemi mësuar t’i shikojmë të imitohen nga aktorët e...

bg
Shqipja përplaset keq me Santianën për afërsinë me Yllin

Shqipja përplaset keq me Santianën për afërsinë me Yllin

Santiana dhe Ylli janë parë super të afërt dhe pse partnerja e tij i kërkoi të distancohet....

bg
Nënë e dy fëmijëve, por nuk  e ndalë provokimin, Tuna ka veshur fundin që ia mbulon vetëm të pasmet

Nënë e dy fëmijëve, por nuk e ndalë provokimin, Tuna ka veshur fundin që ia mbulon vetëm të...

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo së...

bg
Stresi s’do të mund t’i mbajë lotët nga zemra e thyer, ish e dashura e tij, Kejsi njofton se është fejuar

Stresi s’do të mund t’i mbajë lotët nga zemra e thyer, ish e dashura e tij, Kejsi njofton...

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit. Historia e tyre...