SHOWBIZ

bg
Gresa rregullohet për të shkuar në dasmë, por ia ka huqur keq me frizurën e saj”

Gresa rregullohet për të shkuar në dasmë, por ia ka huqur keq me frizurën e saj”

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë...

bg
Adelina Tahirit i ndodh gjëja shumë e keqe, i publikohen bisedat private, ky është reagimi i saj

Adelina Tahirit i ndodh gjëja shumë e keqe, i publikohen bisedat private, ky është reagimi...

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur...

bg
Sikur të mos kishte sy në ballë, Tuna bën gabimin e madh në veshje

Sikur të mos kishte sy në ballë, Tuna bën gabimin e madh në veshje

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo së...

bg
Motra e Edona Llalloshit me stil të ri të veshjes, kaq shumë po i paska hije

Motra e Edona Llalloshit me stil të ri të veshjes, kaq shumë po i paska hije

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo...

bg
Aida është ‘tranu’ pasi është bërë nënë, ka zbuluar gjoksin më shumë se që duhet

Aida është ‘tranu’ pasi është bërë nënë, ka zbuluar gjoksin më shumë se që duhet

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë....

bg
Anita rregullohet te frizerka edhe kur nuk ka ‘Prime’, sot po duket më bukur se kurrë më parë

Anita rregullohet te frizerka edhe kur nuk ka ‘Prime’, sot po duket më bukur se kurrë më parë

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun....

bg
Mimoza Mustafa vendos të ndryshojë stilin e flokëve për fundvit, ja si po duket

Mimoza Mustafa vendos të ndryshojë stilin e flokëve për fundvit, ja si po duket

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore. Bëhet fjalë...

bg
Adele shpjegon pse ka pasur pauza të gjata në muzikë ndër vite

Adele shpjegon pse ka pasur pauza të gjata në muzikë ndër vite

Adele tregon pse albumet e saj muzikore kishin boshllëqe të gjata në to. Në 15 vitet...

bg
Samir Mane zbulon dhuratën luksoze që i ka bërë partneres

Samir Mane zbulon dhuratën luksoze që i ka bërë partneres

Samir Mane ka qenë i ftuar së fundmi në ‘Më Lër Të Flas’ ku kanë diskutuar rreth...

bg
Shqipja përplaset keq me Santianën për afërsinë me Yllin

Shqipja përplaset keq me Santianën për afërsinë me Yllin

Santiana dhe Ylli janë parë super të afërt dhe pse partnerja e tij i kërkoi të distancohet....

bg
Pse e konsideron tallje Valbona Selimllari imitimin që i bën Xhemi

Pse e konsideron tallje Valbona Selimllari imitimin që i bën Xhemi

Personazhe të ndryshëm publik jemi mësuar t’i shikojmë të imitohen nga aktorët e...

bg
Nënë e dy fëmijëve, por nuk  e ndalë provokimin, Tuna ka veshur fundin që ia mbulon vetëm të pasmet

Nënë e dy fëmijëve, por nuk e ndalë provokimin, Tuna ka veshur fundin që ia mbulon vetëm të...

Altuna Sejdiu është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo së...

bg
Morena përfundimisht heq dorë nga zhveshjet, merr vendimin e papritur për t’u mbuluar

Morena përfundimisht heq dorë nga zhveshjet, merr vendimin e papritur për t’u mbuluar

Morena Taraku është një ndër modelet më të njohur në vendin tonë. Ajo një kohë ishte...

bg
Violeta sapo ka dalë nga frizerka, është bërë si çikë 20-vjeçare, por operacionet i kanë dalë në pah

Violeta sapo ka dalë nga frizerka, është bërë si çikë 20-vjeçare, por operacionet i kanë dalë...

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend....

bg
Edona Llalloshi bën ndryshimin e papritur për festat e funditvitit, kaq bukur po duket me pamjen e re

Edona Llalloshi bën ndryshimin e papritur për festat e funditvitit, kaq bukur po duket me...

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo...

bg
Stresi s’do të mund t’i mbajë lotët nga zemra e thyer, ish e dashura e tij, Kejsi njofton se është fejuar

Stresi s’do të mund t’i mbajë lotët nga zemra e thyer, ish e dashura e tij, Kejsi njofton...

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit. Historia e tyre...

bg
Luizi do të acarohet shumë, Kiara rrezikon bebin në bark vetëm për të realizuar një fotografi

Luizi do të acarohet shumë, Kiara rrezikon bebin në bark vetëm për të realizuar një fotografi

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari....

bg
Nuk keni për ta njohur, kështu dukej Santiana kur ishte zeshkane në të kaluarën

Nuk keni për ta njohur, kështu dukej Santiana kur ishte zeshkane në të kaluarën

Santiana është njëra prej banoreve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. Ajo është...