Fenerbahce eliminohet

The post d first on INA ONLINE.Fenerbahce eliminohet appeare Fenerbahce është eliminuar me penallti, duke pësuar humbje me rezultat 3:2 nga Olympiacos i Greqisë. Futbollisti Kahvec shënoi në minutën e 11-të për Fenebahhce, gol (1:0) që mjafti që sfida të shkoi në vazhdime dy herë nga 15 minuta. Ndeshja e parë pati përfunduar me rezultat 3:2 në të mirë të Olympiacos-it. Në gjysmëfinale të […] The post Fenerbahce eliminohet appeared first on INA ONLINE.

The post d first on INA ONLINE.Fenerbahce eliminohet appeare

Fenerbahce është eliminuar me penallti, duke pësuar humbje me rezultat 3:2 nga Olympiacos i Greqisë.

Futbollisti Kahvec shënoi në minutën e 11-të për Fenebahhce, gol (1:0) që mjafti që sfida të shkoi në vazhdime dy herë nga 15 minuta.

Ndeshja e parë pati përfunduar me rezultat 3:2 në të mirë të Olympiacos-it.

Në gjysmëfinale të Conference League ballafaqohen Fiorentina – Club Bruuge dhe Olymëpiacos e Aston Villa.

The post Fenerbahce eliminohet appeared first on INA ONLINE.